Zkoušky Cambridge English

I v letošním školním roce 2020/2021 mají žáci naší školy možnost přihlásit se ke zkouškám z angličtiny Cambridge English Exams. Zkoušky mohou vykonávat v úrovni YLE – Starters (Pre A1 - žáci 3. – 5.ročníků), Movers (A1 - žáci 5. – 6. ročníků), žáci 7. – 9. ročníků Key (A2), Preliminary (B1). Při jejich zvládnutí žáci získají mezinárodní jazykový certifikát. Příprava k těmto zkouškám bude probíhat v rámci jazykových kroužků na naší škole pod vedením p.uč. Mgr. Moniky Parákové a p.uč. Mgr. Romany Kohnové. Studijní materiály budou žákům zapůjčeny bezplatně. Termíny kroužků vyučující  upřesní podle rozvrhu hodin zájemců. V rámci partnerství s jazykovou školou Hello Ostrava, která je řádným a certifikovaným členem Asociace jazykových škol (AJŠ), vykonávají děti zkoušky nanečisto (pretesty- zdarma) i samotnou zkoušku (zpoplatněná) na naší škole. Zájemci se mohou hlásit u výše uvedených vyučujících.