Vzdělávací dny

Asociace školních sportovních klubů České republiky spouští nový prázdninový program, zaměřený na podporu naučně-populárního vzdělávání žáků všech stupňů škol. Projekt s názvem Vzdělávací dny AŠSK vzniká za podpory MŠMT ČR za účelem zmírnění dopadů na vzdělávání dětí v souvislosti s uzavřením škol z důvodu pandemie koronaviru COVID-19. V průběhu měsíce srpna bude 210 škol  a školských zařízení  v celé ČR včetně  naší   ZŠ a MŠ Prameny realizovat vzdělávací akce, které nabídnou dětem a rodičům smysluplnou a zábavnou alternativu trávení volného času o prázdninách. Projekt má podpořit nástup žáků do nového školního roku a usnadnit zahájení výuky v září 2020. Ke spolupráci v projektu byly vyzvány školy, zapojené do programu Sportuj ve škole, dále školy, zapojené do projektu Centra sportu a také spolupracující střediska volného času.