Školní kolo BiO, kategorie D

Dne 24. 2. 2022 se konalo v učebně Přírodopisu školní kolo Biologické olympiády kategorie D (pro žáky 6. – 7. roč.) pod názvem: „Jak přežít zimu“. Výsledky jsou k nahlédnutí u Mgr. Šebestíkové. I v této mladší kategorii /jako v létech minulých/ patří poděkování opravdu všem soutěžícím za reprezentaci nejen svou, ale i svých tříd a stejně tak i za vzorný přístup k soutěži. Pochvalu zaslouží všichni i za statečnost a odvahu, protože otázky v teoretické části (studijní materiál měl letos přes 100 stran). Stejně jako "poznávačka" rostlin i živočichů v této náročné vědomostní přírodovědné soutěži často nesouvisí s běžnou výukou, ale je třeba mít dobrovolně hodně znalostí „navíc“. Děkujeme všem soutěžícím za obětavou práci navíc a 2 postupujícím do okresního kola BiO, kat. D přejeme hodně úspěchů.