Nové informace pro finalisty soutěže Karvinský talent 2022

Karvinský talent

1. Zkouška s kapelou se koná ve středu 7.9. 2022 v Dělnickém domě v Horní Suché: 1. a 2. kategorie od 10 hodin 3. a 4. kategorie od 13 hodin

2. Během finálového koncertu 13. 9. se bude promítat prezentace o soutěži. Žádáme všechny finalisty o zaslání své fotografie (vel. aspoň 1000 px na výšku + současně k fotografii uvést své jméno a příjmení, soutěžní kategorii a město) na email gabriela.szotkowska@zs-prameny.cz (co nejdříve, nejpozději do 2.9.)

3. Rezervaci vstupného (opět na email gabriela.szotkowska@zs-prameny.cz, cena vstupného je 20 Kč) pro rodinné příslušníky a třídní kolektivy proveďte co nejdříve, kdo ještě nemá (počet míst je omezen), zúčastní se i veřejnost.

4. Generální zkouška se koná v pondělí 12. 9. 2022 od 15 hodin v MěDK v Karviné.

Otázky moderátora pro finalisty (můžete si dopředu promyslet odpovědi)

1. Kdy jsi začal/a zpívat?

2. Jaké máš koníčky?

3. Kdo je tvůj hudební vzor?

4. Zúčastnil/a ses už nějaké hudební soutěže, jaké a kdy?

5. Máš nějaký hudební sen?

6. Proč sis vybral svou soutěžní píseň, popř. kdo ti pomohl s výběrem?

7. Zpíval/a jsi už někdy s kapelou?

8. Co se ti líbí v Karviné?