Národní kolo soutěže „Mladý zahrádkář“ – další senzační úspěch

Základní škola

V sobotu a neděli ve dnech 15. 6. a 16. 6. 2024 se konalo v Brně Národní kolo soutěže Mladý zahrádkář (soutěž se skládala ze dvou částí /teoretická část – formou testů;  poznávací část – poznávání rostlin, plevelů, větví stromů a keřů, škůdců a chorob dřevin…/). Nejen za naši školu, ale i za okres Karviná se účastnili Magdaléna Houdková /z VIII. B/ ve starší kategorii a Ondřej Hajdušík /z VI. A/ v kategorii mladší. Magdalénka vybojovala ve starší kategorii 14. místo z 33 účastníků, což svědčí o velké konkurenci. Ondrovi se ovšem v mladší kategorii povedl (letos už několikátý) husarský kousek, protože vybojoval nádherné 2. místo z celkového počtu 32 účastníků celé ČR, a to znamená další velký úspěch. Ondřej navíc získal rovněž zvláštní cenu za nejvyšší počet bodů v teoretické části soutěže.

GRATULUJEME!!!

Zároveň také děkujeme oběma našim soutěžícím za vzornou reprezentaci školy i za spoustu volného času, který soutěži oba naši soutěžící věnovali.

Online zápis do školy

ZŠ & MŠ Prameny,