Informace pro finalisty 1. kategorie

Připomínáme! Finalisté z 1. kategorie pošlou nejpozději do 10. 6. 2024 podklad své soutěžní písně ve formátu MP3 – s názvem písně, interpretem, jménem finalisty + kategorii a kontaktním tel. číslem na email zbyhnev.glatz@volny.cz. Max. délka písně pro soutěžící z 1. kategorie je 2 minuty! Píseň si můžou soutěžící zkrátit sami a poslat nebo si nechat upravit p. Glatzem, který zkrácenou verzi (se zpěvem i samotný podklad zkrácené písně) pošle soutěžícím zpět k nácviku (soutěžící si může zvolit, kterou část chce vystřihnout nebo zkrátit a která zůstává, stačí poslat svou upravenou nahrávku p. Glatzovi). Výběr písně do finále je závazný a nelze už později měnit! (kapela potřebuje dostatečný prostor k nácviku všech písní do finále). Kdo podklad své písně ve stanoveném termínu nepošle, bude ze soutěže vyřazen a budou osloveni náhradníci! Děkujeme.