Důležitá informace pro soutěžící v pěvecké soutěži Karvinský talent 2020

Již tradiční pěvecká soutěž se těší velké oblibě mezi žáky i studenty nejen z našeho města, ale i z širokého okolí. Máme radost z vysokého počtu zájemců i v letošním ročníku, kdy se přihlásilo 124 zpěváků. Proto jsme soutěžícím nabídli jinou alternativu předkola soutěže z důvodu mimořádné situace, která ovlivnila naši soutěž. Nicméně také forma videonahrávek se ukázala komplikovaná, zejména v kategorii Dua, tria..., kdy některé paní učitelky (i samotní soutěžící) nemají možnost v těchto dnech své svěřence společně nahrávat. Velké poděkování patří těm, kteří již svou nahrávku poslali. V této složité situaci jsme se proto rozhodli posunout termíny předkola i finále KT 2020 a obě kola tak proběhnou již zaběhnutým způsobem, jak jste zvyklí z uplynulých ročníků. Videonahrávky svých soutěžních písní tedy již neposílejte.

Nové termíny soutěže: Předkolo 22. 9. 2020

Finále soutěže pak následně v listopadu 2020

Termíny zkoušek s kapelou a datum generálky ještě upřesníme. Prosíme všechny přihlášené soutěžící o rezervování si nových termínů soutěže. Děkujeme za pochopení. Přejeme všem hlavně zdraví a těšíme se na všechny zpěváky v září 2020.

Za organizátory soutěže Mgr. G. Szotkowská, ZŠ a MŠ Karviná