Informace pro finalisty

Základní škola

Všem finalistům gratulujeme k postupu do finálového kola a posíláme informace k organizaci soutěže:

1. Do 2. 6. 2022 pošlete podklady svých soutěžních písní na email: zbyhnev.glatz@volny.cz, uveďte své jméno a příjmení, soutěžní kategorii a název soutěžní  písně. Délka písní bude omezena na  3 minuty. Pokud si nedokážete délku svého doprovodu upravit sami, p. Glatz vám zkrátí a zašle zpět k nacvičování. Jestli se budete doprovázet sami na své hudební nástroje (kytara, klavír),  je třeba nahlásit p. Glatzovi do emailu.  

2. Finále se koná 13.9. 2022 v MěDK v 10  hodin v Karviné (velký sál). 

3. Generální zkouška proběhne v pondělí 12.9. 2022 v MěDK v Karviné (velký sál).  4.

 Zkouška s kapelou bude ve středu 7.9. 2022 v Dělnickém domě v Horní Suché (čas ještě upřesníme po dohodě s kapelou), popř. pošleme přesnou adresu.   

Online zápis do školy

Adresa

ZŠ & MŠ Prameny,
příspěvková organizace


Prameny 838
734 01 Karviná
Zanechte nám zprávu